Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

výrobky a prolézačky

Zde je pár mých vlastních výrobků. Bohužel jsem nefotila během tvorby, tak doufám, že to všechno bude z popisu jasné.Pokud ne,na jakýkoliv dotaz zodpovím v sekci fórum

(nejsem vyučená švadlena a tyto výtvory jsou moje první šití dá se říct)

 

1) Závěsný vak

 

  

Tento vak u ušit z šály. Je to velmi snadné ustřihnete si kus obdelníku (podle toho jak hluboký vak budtee chtít) a přehnete spodní část do půlky nebo do 3/4 . Po stranách sešijete ( si je to lepší na stroji, já ho bohužel nemám tak jsem to vzala v ruce) a zaobroubíte vrchní část,aby se vám ustřižená látka netřepila a je hotovo.Vak můžete do klece nainstalovat pomocí spínacích špendlíků,nebo provázku,kolíčků na prádlo ,nebo suchého zipu pokud máte. Fantazii se meze nekladou :)

 

2) Spinkací tunel - domeček

 
        

Tento tunel je maličko složitější,ale paradoxně jsem ho ušila jako první. Je také z té šály, kterou jsem použila na vak.

Rozměry: přůměr kruhu je 14 cm a délka tunelu je 25cm

Ustřihneme si látku.Musí být dostatečně široká ,protože musíme počítat s tím,že použijeme výstuž a aby nám hlavně mmšky prolezly dovnitř. jako kruhovou výstuž můžete použít cokoliv kruhového, třeba i okraj od kelímu velkého jogurtu,nebo nějakou obruč, já jsme neměla ani jedno tak jsem si kruh vyrobila z fimo hmoty,a nechala vytvrdit v troubě.

Následně se obuč obřije a přišije k látce.Tím vám vznikne tunel který také stehem spojíte k sobě. Na zadní stranu jsem použila vystřižené kolečko látky a taktéř přišila.

 

3) Prolézací tunel

  

Tunel je ušit také z látky ze šály a uplně stejně jako spinkací tunel,akorát jsou obruče všité na obouch koncích.

 

 

4) Prolézací tunel z ponožky

  

Pokud máte nějakou starou pletenou ponožku,třeba i děravou,můžete ji krásně využít na prolézačku. Stále ten stejný princip , obšijete nějaký kruhový předmět jako vchod. Já jsem ustřihla špičku, patu a našila jsme fimové obruče na 3 místa, ovšem můžete klidně patu zachovat a miška bude mít v proléačce i místo na spinkání.

 

Takto vypadají prolézačky nainstalované v kleci

 

 

 

 

TOPlist